Kategorie
Marka należy do:
Monika Krawczykowska
Wynik ogólny:
Ekologia
5 / 7
Społeczeństwo
3.5 / 7
Szczegółowe wyniki
Surowce
2 / 2
Techniki produkcji
1.5 / 2
Zarządzanie środowiskiem
0.5 / 1
Opakowania
0.5 / 1
Ślad węglowy
0.5 / 1
Standardy pracy
3 / 4
Ekonomia społeczna
0 / 2
Przejrzystość
0.5 / 1
Slogan ethical and vegan clothing – to jedna z pionierskich polskich marek w świecie ekologicznej i wegańskiej mody. Założona z potrzeby serca, aby tworzyć etyczne ubrania z poszanowaniem naszej planety i wolne od cierpienia zwierząt. Producenci wykorzystują innowacyjne, wysokiej jakości ekologiczne i wegańskie materiały. Ubrania szyte są z miłością w polskich rodzinnych manufakturach.
Marka Slogan pokazuje, że projektowanie i szycie ubrań nie musi wiązać się z wykorzystywaniem zwierząt i ich cierpieniem. Slogan ethical and vegan clothing jest inspiracją do tworzenia marek odzieżowych przyjaznych dla nas samych jak i naszej planety.
Jesteśmy modowymi vege aktywistami, z otwartymi sercami, którzy chcą tworzyć coś lepszego – idealną, etyczną modę, która dba o zwierzęta oraz środowisko naturalne.
Slogan jako marka odzieżowa otrzymała certyfikat międzynarodowej organizacji PETA – Approved Vegan. Jako pierwsza polska marka dołączyła do programu "Sklepy Wolne od Futer", prowadzonego w Polsce przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki.
Gdzie kupić?
Sklepy internetowe
Komentarze
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie